Aktualności

American Muscle
American Muscle2 months ago
W tym roku na Kustom Konwent pokazaliśmy Dodga Pickupa z 1946 roku. Spotkaliśmy kilku naszych klientow i zadowolonego właściciela naszego Chryslera Newporta z 1968 roku.
Do zobaczenia za rok 😊👌
American Muscle
American Muscle3 months ago
Filmik z zakupu 1949 Chevy. Po dłuższym oczekiwaniu dotarły do Gdyni dwie sztuki bliźniaczych pickupów. Jeden z nich nadal do sprzedania.
American Muscle
American Muscle3 months ago
Miły gest ze strony zadowolonego Klienta z Czech. Vojta - cukiernik z Brna przywiózł nam przepyszny tort własnej roboty z okazji zakupu Chryslera SRT8 🤩🍰👌 Gratulujemy zakupu i jeszcze raz dziękujemy!
American Muscle
American Muscle4 months ago
Wczorajszy zakup to Mercury Marquis Colony Park, czyli bogatsza wersja crown victorii LTD Country Squire, którą sprowadziliśmy miesiąc temu. Mercury wyprodukowany w 1988, w wersje "woodie" z gustowną okleiną drewnianą w stylu lat 80' oraz ultra komfortowymi welurowymi fotelami. O prawdziwej wyjątkowości tego egzemplarza przesądził jego przebieg - niewiarygodne 6,800 mil, a co za tym idzie wręcz muzealny stan pojazdu. Takie znaleziska trafiają się wyjątkowo rzadko, więc tym bardziej nie możemy się doczekać żeby zobaczyć go na żywo 🤩 Na razie zdjęcia słabej jakości z aukcji, za ok. 6 tygodni zrobimy lepszą sesję.
American Muscle
American Muscle5 months ago
Moda na pickupy z lat 50 trwa w najlepsze, więc zakupiliśmy dwie sztuki ładnie zachowanych, zdrowych blacharsko ciężarówek. Zielona kupiona w Kansas, niebieska pochodzi z Minnesoty. Oba egzemplarze to Chevrolety wyprodukowane z 1949, oba napędzane oryginalnymi rzędowymi szóstkami na chodzie. Zielony już sprzedany, niebieski będzie dostępny w kraju za około 6 tygodni.
American Muscle
American Muscle5 months ago
Mamy dla Was mały "sneak peek" tego, co się będzie działo ze znalezionym i sprowadzonym przez nas Mustangiem Fastback z 1967 roku. Zapowiada się imponujący projekt 🤩

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=1kZ27Qz-Z4c&feature=youtu.be