Aktualności

American Muscle
American Muscle
Po długiej podróży z Texasu dociera do nas upragniony Charger pierwszej generacji z 1966 roku. Samochód pomimo trudów podróży prezentuje się nadzwyczajnie dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu - pierwszy lakier!!! w pełni sprawny, zero korozji, kompletna "biżuteria" na całej karoserii. Tak zachowany 54 letni samochód sportowy występuje w naturze niezwykle rzadko. To czwarty 1st gen charger w naszym posiadaniu i zdecydowanie najlepszy. Warto dodać, że napędza go big block o pojemności 383 cala z numeracją zgodną z VIN nadwozia. Wkrótce obszerniejsza relacja dotycząca tego unikatowego egzemplarza.
American Muscle
American Muscle
I znowu pozyskaliśmy kultowego Japończyka - kolejny kabriolet Nissana 300ZX, jedna z 3846 wyprodukowanych sztuk na cały świat. Niespotykane zestawienie kolorystyczne - bordowe nadwozie z beżowym wnętrzem. Jak zawsze - za miesiąc w kraju 😉
American Muscle
American Muscle
Wkrótce w naszej ofercie prawdziwa kapsuła czasu. Przedstawiamy Chryslera Saratoga z 1952 w oryginalnym stanie napędzanego legendarną jednostką HEMI o pojemności 331 cali sześciennych. Jak widać samochód przemieszcza się sprawnie o własnych siłach, jest zdrowy blacharsko i w 100% kompletny. Zainteresowanych zakupem zapraszamy na oględziny w paździeniku.
American Muscle
American Muscle
Już wkrótce w naszej ofercie ten śliczny mercedes 420 SEL z 1989 roku. Gustowna konfiguracja kolorystyczna, w pełni sprawny technicznie, cena poniżej 30 tys zł po opłatach w kraju. Zapraszamy
American Muscle
American Muscle
Przymusowa kwarantanna dobiega końca. Mieliśmy trochę czasu, żeby nadrobić zaległości i zrobić trochę porządków, ale już wracamy do regularnych zajęć. Zaczynamy mocnym akcentem: 1966 Dodge Charger zakupiony w Texasie. Całkowicie bez korozji, drugi lakier, w pełni kompletny i sprawny. Do końca zarejestrowany i w codziennym użytkowaniu. Napędzany przez ośmiocylindrową jednostkę o pojemności 361 cali sześciennych. Układ napędowy jest oryginalny. Samochód był raz pomalowany na oryginalny kolor jakiś czas temu. W komplecie felgi Magnum i nowiutkie opony BFG. Wszystko działa, oświetlenie, zegary, samochodem można wracać na kołach. To najlepszy charger, jakiego mieliśmy do tej pory!
American Muscle
American Muscle
Kolejny bardzo ciekawy Japończyk zakupiony dzisiaj za oceanem. Kultowy Land Cruiser HJ85 napędzany mocarną 4,5 litrową jednostką benzynową. Egzemplarz zachowany w doskonałym stanie, bez off-roadowych modyfikacji ze śladowym jak na ten model przebiegiem 169 tys. mil. Po drobnych zabiegach "dopieszczających" znajdziecie go w naszej ofercie.