Aktualności

American Muscle
American Muscle
Moda na pickupy z lat 50 trwa w najlepsze, więc zakupiliśmy dwie sztuki ładnie zachowanych, zdrowych blacharsko ciężarówek. Zielona kupiona w Kansas, niebieska pochodzi z Minnesoty. Oba egzemplarze to Chevrolety wyprodukowane z 1949, oba napędzane oryginalnymi rzędowymi szóstkami na chodzie. Zielony już sprzedany, niebieski będzie dostępny w kraju za około 6 tygodni.
American Muscle
American Muscle
Mamy dla Was mały "sneak peek" tego, co się będzie działo ze znalezionym i sprowadzonym przez nas Mustangiem Fastback z 1967 roku. Zapowiada się imponujący projekt 🤩

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=1kZ27Qz-Z4c&feature=youtu.be
American Muscle
Grzegorz Duda buduje customowego Forda Mustanga vol.2
Kolejna odsłona Mustanga
youtube.com
American Muscle
American Muscle
Nie samymi klasykami człowiek żyje. W marcu zakupiliśmy dla zaprzyjaźnionych Klientów dwa współczesne wozidła: 2015 Chrysler Town & Country i 2017 Subaru Crosstrek AWD. Jeśli szukacie czegoś konkretnego dla siebie - serdecznie zapraszamy. Z naszej strony oferujemy konkurencyjne ceny, 100% zaangażowanie w poszukiwania wymarzonego egzemplarza, pełną transparentność transakcji, kompleksową obsługę obejmującą logistykę "pod dom" oraz wszystkie opłaty celno-skarbowe. Akcyza również 😉
American Muscle
American Muscle
Jedni go kochają inni nienawidzą. Z pewnością wzbudza skrajne emocje i nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Nazywany potocznie czołgiem, cegłą lub kioskiem na kółkach. W ostatnim czasie Hummer H2 zaczyna zyskiwać spore grono zwolenników z uwagi na swój niepowtarzalny charakter, dużą moc i niezłe właściwości jezdne. Można śmiało stwierdzić, że "już takich nie robią" 😉 Naturalnie warunkiem dalszego bezproblemowego użytkowania jak zawsze jest dobry stan zachowania pojazdu. W przypadku naszego egzemplarza mamy do czynienia z oryginalnym przebiegiem 108 tys. mil oraz pełną historią serwisową. Samochód w z niewielkimi uszkodzeniami został zakupiony w tym tygodniu i jest już w drodze do kraju. Oferujemy pomoc w naprawie i serwisie eksploatacyjnym. Dla zainteresowanych dodatkowymi gadżetami lub np. kompletem ciekawszych felg/opon jest możliwość zamówienia i dostarczenia razem z samochodem. Polecamy!
American Muscle
American Muscle
Wiosna atakuje, więc bez dłuższego zastanawiania kupujemy kabrioleta. Upolowany na Florydzie, znany i lubiany Jaguar XJSC z ostatnich lat produkcji wyposażony w niezawodną sześciocylindrową jednostkę o pojemności czterech litrów. Piękny lakier, fabryczne felgi, beżowe wnętrze i dach. Nie da się go pomylić na ulicy z żadnym innym samochodem, jest długi, szeroki i majestatyczny. Uroku dodaje mu chromowana galanteria w nienagannym stanie. Przebieg tylko 88 tys mil! Zapraszamy na oględziny pod koniec marca.
American Muscle
American Muscle
Czas na wiosenne zakupy, na pierwszy rzut idzie wspaniale skonfigurowany Mercedes 500 SEC pierwszej serii z 1984 roku. Zakupiony od kolekcjonera z Californii, dopracowany w każdym szczególe. Wymienione masę części eksploatacyjnych na nowe. Główne atuty merca to stuprocentowa oryginalność i kompletność, zadbane wnętrze bez pęknięć i przetarć oraz nadwozie absolutnie bez korozji. Na uwagę zasługuje również niewielki oryginalny przebieg 146 tys mil. Nas najbardziej urzekło natomiast zestawienie kolorystyczne - brązowy lakier w zestawieniu z brązowym wnętrzem sprawiają, że ten C126 wyróżnia się zdecydowanie na tle innych seców spod znaku gwiazdy. Samochód będzie dostępny w PL pod koniec marca.