Pobieranie…
W celu poprawy pracy, proszę zmienić przeglądarkę na google CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Cadillac Eldorado

139,000 PLN (brutto)

Opis

Make, Model : Eldorado Cadillac
Cena : 139,000 PLN (brutto)
Data : 4 sierpnia, 2023
Przebieg : 56000 km
Stan : Sprawny
Typ : Sprzedam
Gwarancją : Nie
Rok : 1976
Typ budowy ciała : Cabrio
Transmisja : Automat
Rozmiar silnika : 8,2 l
Typ silnika : Benzyna
Montaż : Imported
Kolor : Zółty
Insurance : Nie

Przedstawiam króla wszystkich cabrioletów: Cadillac Eldoeado z 1976 roku. Samochód pokonał do tej pory 59 tys mil, przez całe życie w kolekcjonerskich rękach. To nie jest żaden projekt czy jakiś zgrzebulec wyciągnięty z szopy. Samochód jest w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym, jego stan nie odbiega zbytnio od nowego samochodu. Został poddany pieczołowitej PROFESJONALNEJ renowacji, dzięki której został doprowadzony do stanu oryginalnego. Nowy kanarkowy lakier, nowe tapicerki prawdziwa skóra jak w oryginale, nowa galanteria wewnątrz auta, panele drzwiowe nowe poszycie dachu etc., zbyt wiele by wymieniać. Zdjęcia nie oddają stanu i rzeczywistego wyglądu samochodu, polecam oględziny na żywo. Wszystkie chromy w stanie idealnym, wszystko działa jak powinno. Pełne wyposażenie łącznie z elektrycznym dachem i el. dociąganiem bagażnika.
Technicznie bez zarzutu. Monstrualna jednostką 8,2 V8 rozpędza go bez zająknięcia, auto hamuje też całkiem sprawnie. Zero dziwnych odgłosów z zawieszenia czy układu kierowniczego, podróż tym samochodem jest czystą przyjemnością. Świeżo wykonany pełny serwis olejowy.
Renowacja tego typu klasyka na dzień dzisiejszy przekroczyłaby koszt 200 tys zł, o ile ktokolwiek by się jej podjął i dokończył. Auto idealnie nadaje się do wesel ze względu na stan i kolorystykę.

Cechy samochodu

  • Klimatyzacja
Podziel się
Dodaj do Ulubionych
Zgłoś
Na górę